Προγραμματισμός Ιουνίου

Τετάρτη 9/6: θα γίνουν 4 ώρες μαθημάτων (οι μαθητές σχολούν στις 11.45).

Πέμπτη 10/6: το σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω της τοπικής Αργίας.

Παρασκευή 11/6: θα πραγματοποιηθεί παιδαγωγική συνεδρίαση του Συλλόγου Διδασκόντων για τον χαρακτηρισμό φοίτησης (μαθητές που επαναλαμβάνουν την τάξη λόγω απουσιών). Τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν στο σχολείο το μεσημέρι της Παρασκευής.

14, 16, 18 και 22/6 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω Πανελληνίων εξετάσεων στο όμορο 1ο ΓΕΛ.

Πέμπτη 17/6: παιδαγωγική συνεδρίαση του Συλλόγου Διδασκόντων για αποτελέσματα επίδοσης (μαθητές που μένουν μετεξεταστέοι για τον Σεπτέμβριο ή επαναλαμβάνουν την τάξη λόγω επίδοσης στα μαθήματα). Τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν στο σχολείο το μεσημέρι της Πέμπτης.

Τετάρτη 23/6 έως Παρασκευή 25/6 θα σταλούν στα mailσας οι βαθμοί των μαθητών.

Ως τις 29/6 θα έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου η ύλη των μαθημάτων για τις εξετάσεις των μετεξεταστέων τον Σεπτέμβριο.

Το πρόγραμμα των εξετάσεων του Σεπτεμβρίου θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου τις τελευταίες ημέρες του Αυγούστου.

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Οι μαθητές μας Ανακοινώσεις Προγραμματισμός Ιουνίου