ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2021

ΕΙΚΟΝΑΕΝ

Αγαπητοί γονείς,

Καλή χρονιά!

Σύμφωνα με τις νεότερες οδηγίες του ΥΠΑΙΘ, αρχίζουμε την Παρασκευή 8/1 την τηλεκπαίδευση και περιμένουμε τους ειδικούς να αποφασίσουν πότε θα επιστρέψουμε στο σχολείο, ανάλογα με τα επιδημιολογικά δεδομένα. Θα ακολουθήσουμε το πρόγραμμα που βρίσκεται αναρτημένο στην ιστοσελίδα του σχολείου και ισχύει από 14/12.

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι εγκρίθηκαν τμήματα ενισχυτικής διδασκαλίας για τα Αρχαία και τα Νέα Ελληνικά, τα Μαθηματικά και τη Φυσική και των τριών τάξεων και τη Χημεία της Β’ τάξης. Από την επόμενη εβδομάδα θα ανακοινωθεί το πρόγραμμα των φροντιστηριακών μαθημάτων για τους μαθητές που έχουν δηλώσει συμμετοχή. Θα δεχόμαστε όμως και καινούριες αιτήσεις, μέχρι να συμπληρωθεί ο μέγιστος αριθμός μαθητών σε κάθε τμήμα.

Καλή αντάμωση!

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Οι μαθητές μας Ανακοινώσεις ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2021