Αρχική Το σχολείο μας Ο κανονισμός μας Έναρξη μαθημάτων / Προσευχή

Έναρξη μαθημάτων / Προσευχή

Οι μαθητές πρέπει να βρίσκονται στο προαύλιο χώρο 5΄λεπτά πριν την προσευχή δηλαδή στις 8.00΄. Για τους μαθητές που μετακινούνται με την αστική συγκοινωνία το σχολείο θα δείξει κατανόηση εάν τυχόν καθυστερήσουν. Κατανόηση θα υπάρχει και σε περιστασιακές καθυστερήσεις μαθητών εάν υπάρξει επαρκής δικαιολόγησή τους στο Δ/ντή του σχολείου οπότε ο μαθητής θα μπορεί να μπει στην τάξη του. Κανένας μαθητής δε θα διακόπτει την εκπαιδευτική διαδικασία χωρίς την άδεια του Δ/ντή.

??? ??? ????? ?????? ? ?????? ? ???????? ????????? ?????, ??? ?? ?? ?????? "????????????? ??????" ?????????? ?????? ???.

???? ????????? ?????? ?? ????, ?? ??? ????-???? ??????????? ???????????? ?? ???? ?????????? ? ???????????????.

??? ?????? ?? ?????????? ????, ?????? ??????.

????????, "?????. ????? ??????? ??????????/2-3 ????" ??????????? ???????? ?? ??????? ?? ?????????.

????? ?? ?????? ???????? ??????-?? ??????, ?? ???????? ???????? ??, ??? ?? ??????? ?? ??????????? ??????.

??? ?????? ? ???? ????????? ? ????????.

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 05 Νοέμβριος 2013 00:15

CIMG8767.JPG