Συνέλευση και αρχαιρεσίες 25-10-2010

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 24-10-2010 η προγραμματισμένη Γενική Συνέλευση του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας.
Αρχικά, η διευθύντρια του σχολείου κ. Κιούση Αθηνά χαιρέτησε τους γονείς και κηδεμόνες, που ανταποκρίθηκαν στην πρόσκληση και έκανε μια σύντομη ενημέρωση για θέματα λειτουργίας του σχολείου, φοίτησης των μαθητών και για την αναγκαιότητα συνεργασίας των γονέων και κηδεμόνων με το σύλλογο και το σχολείο. Τέλος, αναφέρθηκε στην άψογη συνεργασία του σχολείου με το Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων και στη μεγάλη βοήθεια, που ο σύλλογος προσφέρει ποικιλοτρόπως στην αντιμετώπιση των προβλημάτων που κατά καιρούς προκύπτουν.
Ακολούθησε απολογισμός των πεπραγμένων από τον απερχόμενο πρόεδρο του Συλλόγου κ. Βασίλη Ανδρώνη. Ο απολογισμός ήταν θετικός από κάθε άποψη. Ο κ. Ανδρώνης αναφέρθηκε στα προβλήματα, που τα μέλη του Συλλόγου κλήθηκαν να αντιμετωπίσουν κατά τη διάρκεια της θητείας τους και ευχαρίστησε θερμά όσους βοήθησαν στην επίλυση των προβλημάτων και στην απρόσκοπτη λειτουργία του σχολείου.
Στη συνέχεια έγιναν οι αρχαιρεσίες του συλλόγου που ανέδειξαν το νέο Διοικητικό Συμβούλιο:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ τηλ. 6945544370 email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ τηλ. 6977277420 email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ τηλ. 6944198145
ΤΑΜΙΑΣ: ΝΟΔΑΡΑ ΤΟΥΛΑ τηλ. 6973318639
ΕΦΟΡΟΣ: ΛΑΠΠΑ ΕΡΑΣΜΙΑ τηλ. 6981794582
ΑN. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΜΟΥ-ΣΜΠΑΡΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑN. ΤΑΜΙΑΣ: ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ τηλ. 6942555411
ΜΕΛΟΣ: ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ τηλ 6944147209
ΜΕΛΟΣ: ΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΕΛΟΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ τηλ. 6937439761
ΜΕΛΟΣ: ΣΙΔΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ τηλ. 6938025984
Ευχόμαστε σε όλους καλή επιτυχία στο έργο τους. Σε καιρούς δύσκολους, σαν τους σημερινούς, η συσπείρωσή μας γύρω από το Σύλλογο και η αμέριστη βοήθεια όλων μας είναι απαραίτητη.
Ευχαριστούμε θερμά το απερχόμενο Δ.Σ.:
Πρόεδρος : Ανδρώνης Βασίλης
Αντιπρόεδρος : Γεωργέλλης Ευστράτιος