Αρχική Γονείς και κηδεμόνες Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων Μέλη Δ.Σ. - Στόχοι νέου σχολικού έτους

Μέλη Δ.Σ. - Στόχοι νέου σχολικού έτους

Κορωπί 05/11/2013

Αρ. Πρτ. 61

Αγαπητοί Γονείς,

Κατά την πρώτη συνέλευση του διευρυμένου Δ.Σ. του Συλλόγου μας, συζητήθηκε και αποφασίστηκε  η σύστασή του η οποία είναι η εξής:

Πρόεδρος: Τριαντάφυλλος Κωνσταντίνος

Αντιπρόεδρος: Γκίκας Δημήτριος

Ταμίας: Παπαθανασίου ? Θεοχάρη Αντωνία

Γραμματέας: Πρόφη ? Μεγαγιάννη Ελένη

Αν.Ταμίας: Σκουρλής Ιωάννης

Μέλη: Γαβαλά  Ειρήνη

Γκίκα Αικατερίνη

Μπήκας Γεώργιος

Παπαμιχάλη Όλγα

Σταύρου Όλγα

Εκπρόσωπος του Συλλόγου στην Δ/θμια Σχολική Επιτροπή του Δήμου Κρωπίας ορίστηκε η κα Γαβαλά Ειρήνη

Επίσης συζητήθηκαν και ορίστηκαν οι στόχοι για την τρέχουσα σχολική χρονιά, οι οποίοι είναι:

-       Πραγματοποίηση λαχειοφόρου αγοράς για εξοικονόμηση πόρων

-       Ημερίδα (πρωινή) με ψυχολόγο με θέμα την σχολική βία

-       Ημερίδα για την ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο, με την συνεργασία του Δήμου Κρωπίας, του Διοικητή του Τμήματος Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος και της Δ/νσης του Σχολείου μας.

-       Προγραμματισμός για τις καθιερωμένες εκδηλώσεις που καλύπτει οικονομικά ο Σύλλογος, δηλ. πρωτοχρονιάτικες βασιλόπιτες, αποκριάτικη γιορτή, γιορτή λήξης σχολικού έτους.

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε πρόταση ή επισήμανση επιθυμείτε να κάνετε.

Με τιμή για το ΔΣ

ο   Πρόεδρος                                                           η Γ. Γραμματέας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                                         ΠΡΟΦΗ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 12 Νοέμβριος 2013 11:07